Fon Portföy Analizleri başlığı altında, istediğiniz kriterlere göre belirleyeceğiniz fonların portföy değerlerini görebilirsiniz. Herhangi bir fon kategorisini seçebilir veya bu kategorinin alt başlıklarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak fon fiyatının da geçerli olduğu güne göre mi yoksa değerleme gününe göre mi olacağını da belirleyebilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz bir tarihteki değerleri görüntüleyebilir, TL, USD veya EURO bazlarından herhangi birine göre sonuçları ekrana getirtebilirsiniz. Kriterlerinizi belirledikten sonra “analizi getir” butonuna bastığınızda, karşınıza gelecek tabloda fon kodu, adı, bugün, hafta başı, aybaşı, yılbaşı sütunlarından sonra aşağıdaki sütunlar gelmektedir

Hafta başına Göre Değişim(%): Hafta başına göre değişim, içinde bulunduğunuz haftanın ilk gününe göre değişim hesaplanmaktadır. Hafta başını Pazartesi olarak aldığımızda, eğer Pazartesine ait veri yoksa " - " işareti görülecektir.

Aybaşına Göre Değişim(%): Aybaşına göre değişim, içinde bulunduğunuz ayın ilk gününe göre getiri hesaplanmaktadır. Aybaşını Pazartesi olarak aldığımızda, eğer Pazartesine ait veri yoksa " - " işareti görülecektir.

Yılbaşına Göre Değişim(%): Yılbaşına göre değişim, içinde bulunduğunuz yıldan bir önceki yılın son gün verisi ile yılbaşına göre değişim hesaplanmaktadır. Eğer bir önceki yılın son gününe ait veri yoksa " - " işareti görülecektir.

Sayfada kaç veri görüntülemek istediğinizi belirleyebilir, “bul” seçeneğini kullanarak aramak istediğiniz öğeyi rahatça ekrana getirebilirsiniz.